Tingimused

Meie üldreeglid on järgmised:

 1. Kuna me ei soovi territooriumi ühtegi osa eraldi tara või aiaga piirata, siis palume teil kinni pidada kätte näidatud soovitavast liikumisalast.
 2. Liikumiseks palume kasutada vaid niidetud ala, seda ikka seepärast, et ka järgmistel külalistel pärast teid oleks sama ilus ja tore.
 3. Kui teil on kaasas väikesed lapsed, kes ei oska ujuda, on väga soovitav nende jaoks kaasa võtta ujumisvahendid või päästevestid (meil on ju tiik ning vooluveega Pirita jõgi).
 4. Lemmikloomade kaasavõtmine on lubatud vaid eelnevalt kokkulepitud tingimustel.
 5. Saunamajas välisjalanõudega ei käida.
 6. Käitumisel lähtume headest kommetest ja tavadest.
 7. Pürotehnika kasutamine, küünalde süütamine ning suitsetamine on saunamajas ja lähiümbruses keelatud. Suitsetada võib grillimiskohas või selleks kättenäidatud kohas.
 8. Prügi tuleb sorteerida.

Rentimis- ja broneerimistingimused:

 1. Saunamaja ei anta rendile seltskonnale, kus valdav osa inimestest on alla 25-aastased. Ööbimisega rendile andmiseks peab rendilevõtja isiku vanus olema vähemalt 25 aastat, päevasele rendile andmiseks peab rendilevõtja vanus olema vähemalt 21 aastat. Rendilevõtja peab rendi ajal viibima alaliselt kohal. Rendileping sõlmitakse ja allkirjastatakse kohapeal vahetult enne rendileandmist.
 2. Saunamaja ööbimisega rendiaja arvestuslik algus on kell 16 (mitte varem), ruumid peavad olema vabastatud järgmisel päeval hiljemalt kell 12. Saun (ning tellimusel kümblustünn) köetakse ette ära ning kütmise lõpp võib pisut lükkuda rendiaja sisse.
 3. Saunamaja ja grillikoht ning kämpingumaja antakse kasutusse rendilepinguga, telkimiskoha kasutajad registreeritakse grupijuhi nimele.
 4. Saunamaja broneerimise korral tuleb tasuda kinnitustasu kuni pool summast. Kui kinnitustasu ei ole laekunud broneerimistaotluse registreerimisest 5 päeva jooksul, lastakse broneeritud aeg vabaks. Kogu summa peab olema tasutud enne ürituse algust.
  NB! Kui olete broneerinud aja ja tasunud kinnitustasu, siis loobumisel kinnitustasu ei tagastata. Võimalik on kinnitustasu üle kanda teile sobivale ajale järgmiseks broneeringuks.
 5. Lõkkepuud on olemas lõkkekoha kõrval. Kasvavaid puid ega põõsaid maha raiuda ei tohi.